Міський транспорт у Харкові працює в нормальному режимі
26 червня 2013 16:28
Міський транспорт у Харкові працює в нормальному режимі Сильний дощ, який пройшов сьогодні вдень у Харкові, не вплинув на роботу транспорту.

Про це повідомив директор Департаменту транспорту Сергій Дульфан.
 
Він зазначив, що були короткострокові зупинки транспорту через наслідки дощу на двох вулицях. Зокрема, на бул. Івана Каркача на проїжджу частину впали два дерева, які швидко були прибрані фахівцями СКП «Харківзеленбуд». Після цього автобуси запрацювали в нормальному режимі.
 
Також працівники комунального підприємства прибрали велику гілку, яка впала на контактну тролейбусну мережу на вул. 12 Квітня, та гілку, що впала на дроти в районі будинку №200 по вул. Луї Пастера.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини