Міський притулок для тварин проводить акцію до Дня закоханих
26 січня 2021 13:31 Суспільство
Міський притулок для тварин проводить акцію до Дня закоханих Харківський міський притулок для бездомних тварин пропонує всім бажаючим взяти участь у соціальній акції «Валентинка для тваринки».

КП «Центр поводження з тваринами» запрошує харків'ян взяти участь у соціальній акції та надіслати тварині, що полюбилася, валентинку. «Подарувати бездомним кішкам і собакам частинку своєї любові може кожен з нас, вік учасників акції не має значення. Створити валентинку для тварини може як школяр, так і пенсіонер», - зазначили в центрі.

Щоб взяти участь в акції, потрібно:

- написати лист одному з вихованців харківського міського притулку (анкети собак і кішок можна знайти на сайті підприємства за посиланням);

- зробити або придбати валентинку (розмір не важливий);

- надіслати свого листа з валентинкою поштою до Харківського міського притулку за адресою: м. Харків, 61031, пр. Гагаріна, 358, КП «Центр поводження з тваринами».

Листи з валентинками приймаються до 10 лютого. Як повідомили в притулку, кожен собака і кожен котик отримає свій лист з побажаннями від харків'ян 14 лютого. Кращі листи будуть опубліковані в соціальних мережах підприємства і прикрасять стенди у pets-friendly дворі по вулиці Біблика.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини