Міська влада підтримує проекти батьківських комітетів
27 травня 2019 17:48 Освіта
Міська влада підтримує проекти батьківських комітетів Харківські установи освіти беруть участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

Про це сьогодні, 27 травня, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань (освіта, культура, духовність, молодіжна політика та спорт) Харківської міської ради повідомила заступник директора Департаменту освіти Олена Віцько.

За її словами, всього на конкурс було подано п'ять проектів, два з яких перемогли. Це обладнання лінгафонного кабінету у школі №108 Холодногірського району та встановлення обладнання для актової зали Палацу дитячої та юнацької творчості №5. Заявки на участь у конкурсі подали батьківські комітети.

«Близько 270 тис. грн було виділено в рамках субвенції з обласного бюджету, і міська рада надала співфінансування у розмірі трохи більше 247 тис. грн. Договори укладені, ремонтні роботи розпочато, робота з реалізації проектів йде і буде закінчена до початку наступного 2019-2020 навчального року», - повідомила заступник директора Департаменту освіти.

Зазначимо, що проекти реалізуються на умовах софінансування влади і громади. Конкурс «Разом у майбутнє» був заснований обласною радою з метою допомогти громадам вирішувати нагальні проблеми і стимулювати їхню активність. У 2018 році для реалізації в регіоні було відібрано 238 міні-проектів на загальну суму більш ніж 60 млн грн.

Довідка. Лінгафонний кабінет - спеціальна аудиторія (клас), облаштована комплексом звукотехнічної, проекційної та кінопроекційної апаратури.

Друкувати
Останні новини