Міська влада підписала меморандум з Міським батьківським комітетом
21 вересня 2018 19:16 Освіта
Міська влада підписала меморандум з Міським батьківським комітетом Меморандум про співпрацю з представниками Міського батьківського комітету був підписаний сьогодні, 21 вересня, в Харківській міській раді.

З боку міської влади документ підписав перший заступник міського голови Ігор Терехов, а з боку батьківського комітету - його голова Лариса Манерко. У заході також взяли участь директор Департаменту освіти Ольга Деменко і керівники районних підрозділів Міського батьківського комітету.

В ході зустрічі перший віце-мер зазначив, що одне з пріоритетних завдань міської влади - поліпшити якість системи освіти, а для цього необхідно налагодити конструктивний діалог з батьками.

«Ми повинні розуміти, що насправді відбувається в школах і як ми будемо реагувати на ті питання і проблеми, які хвилюють батьків. Адже кожен з нас - батько, і всі ми стикаємося з різного роду проблемами в школах, саме для їх вирішення був створений батьківський комітет, представники якого повинні підказувати людям, куди звертатися і що робити», - зазначив Ігор Терехов.

У свою чергу Лариса Манерко зазначила, що за три роки роботи батьківський комітет зміг досягти чималих результатів, а головне - завоювати довіру батьків і вирішити безліч хвилюючих їх питань.

«Ми пройшли дуже складний шлях і вийшли на стадію співпраці з міською владою, що дуже нас радує. Ми як прості батьки разом з керівництвом міста будемо розробляти спільні плани дій у сфері поліпшення системи освіти, і, головне, як зробити трохи щасливішими жителів нашого міста і дітей», - наголосила Лариса Манерко.

Під час зустрічі представники батьківського комітету з 9 районів міста обговорили з першим віце-мером хвилюючі батьків питання, зокрема, можливість проводити медогляди в школах, пільговий проїзд школярів, а також безпеку в школах і безпеку дорожнього руху біля навчальних закладів. Ігор Терехов пообіцяв розглянути кожен з цих питань з профільними департаментами.

Також батьки підняли і наболіле питання про збір батьківських грошей в школах.

«Якщо є які-небудь внески в школах - вони повинні бути прозорими, і адміністрації шкіл повинні показувати людям, куди йдуть ці кошти. І міська влада наполягає на тому, що це повинен бути, в першу чергу, добровільний процес», - підкреслив Ігор Терехов.

На завершення перший віце-мер зазначив, що в подальшому подібні зустрічі стануть регулярними. Крім того, спільно з батьківським комітетом він планує провести прийоми батьків в кожному з районів міста.

Друкувати
Останні новини