Міська влада передала харківській міліції 15 автомобілів
20 грудня 2011 13:20
Міська влада передала харківській міліції 15 автомобілів Урочисте вручення ключів від автомобілів підрозділам ГУ МВС України в Харківській області відбулося сьогодні, 20 грудня, біля будівлі Головного управління на вул. Раднаркомівській.

У заході взяв участь Харківський міський голова Геннадій Кернес. Від Харківської міської ради він передав ключі від 15 автомобілів ВАЗ-21099, які спрямують до райвідділів міліції міста Харкова для груп швидкого реагування. Для них також передали ще шість автомобілів ВАЗ-2107, виділених у Міністерстві внутрішніх справ України.
Крім того, ще по одному автомобілю ВАЗ-21093 від МВСУ отримали Київський і Зачепилівський райвідділи міліції.
Також 11 автомобілів «Хюндай» і «Деу» власним коштом купили і закріпили за Управлінням державної служби охорони.
 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини