Міська влада надасть підтримку харків'янам, які хочуть відремонтувати будинок
16 травня 2013 16:39
Міська влада надасть підтримку харків'янам, які хочуть відремонтувати будинок Міська влада має намір надавати підтримку харків'янам, які б хотіли своїми силами відремонтувати будинок або упорядкувати територію.

Про це сьогодні, 16 травня, на засіданні постійної комісії з питань забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.


За його словами, найближчим часом профільна комісія прийме рішення доручити КП «Жилкомсервіс» активізувати роботу щодо залучення населення до спільного благоустрою прибудинкової території та ремонту в житлових будинках. Для цього планується проведення зустрічей з мешканцями, розклеювання оголошень і розповсюдження відповідної інформації через ЗМІ. «Ми прийматимемо заявки від мешканців будинків, в яких вони вкажуть, що готові зібрати кошти на матеріали для ремонтних робіт, а ми допоможемо з залученням підрядної організації. Така практика існувала в минулі роки, коли ремонтувалися під'їзди», - зазначив Роман Нехорошков.

Крім того, ремонтні роботи будуть плануватися, насамперед, у тих будинках, мешканці яких готові брати участь у співфінансуванні ремонту та благоустрої прилеглої території. При складанні черговості буде враховуватися рівень розрахунків у будинку, відсутність боргів з квартплати.

Як повідомив Роман Нехорошков, цього року буде відпрацьовано механізм такої взаємодії, а застосовувати його почнуть з наступного року. При цьому директор департаменту підкреслив, що у старих або аварійних будинках, або в тих, де проживає більшість пенсіонерів чи громадян соціально незахищених категорій, коефіцієнти пайової участі мешканців будуть значно зменшені.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини