Міська рада висловлює співчуття рідним Сергія Піліграмма
23 липня 2019 09:45 Місто
Міська рада висловлює співчуття рідним Сергія Піліграмма Харківський міський голова Геннадій Кернес, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття рідним начальника Управління з науки та інновацій КП «Харківводоканал» Сергія Піліграмма, який помер 22 липня на 83-му році життя.

«Завдяки Сергію Сергійовичу підприємство «Харківводоканал» постійно розвивалося. Він був чудовим вченим, Почесним громадянином Харківської області, який ніколи на стояв осторонь від чужої біди, вболівав за розвиток міста і всієї країни.

Для всіх нас це непоправна втрата. Прийміть наші співчуття. Бажаємо сім'ї сил і мужності пережити це горе. Світла пам'ять чудовій людині», - сказано у співчутті. 

Довідка. Сергій Сергійович Піліграмм працював на підприємстві начальником Управління з питань науки та інновацій Департаменту з інвестиційної політики, науки та інновацій, раніше - заступником генерального директора КП КГ «Харківкомуночиствод». Стояв біля витоків створення науково-технічного потенціалу підприємства. Брав участь у ліквідації наслідків техногенної аварії на Диканівських очисних спорудах.

Лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, Почесний громадянин Харківської області, Заслужений будівельник України, нагороджений орденами «За заслуги» III і II ступенів.

Про місце і час прощання буде повідомлено на сайті КП «Харківводоканал».

Друкувати
Останні новини