Міська рада продовжує співпрацю з німецькими благодійниками
02 серпня 2018 13:41 Суспільство
Міська рада продовжує співпрацю з німецькими благодійниками Делегація німецької організації «Фонд робітничої благодійності» з 1 по 5 серпня перебуває з офіційним візитом у Харкові.

До складу делегації увійшли п'ять осіб на чолі з головою організації, віце-президентом Спілки регіонів Баварії Фріцом Кербером. Мета візиту - зустріч із заступником міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світланою Горбуновою-Рубан, відвідування соціальних і лікувальних установ, громадських організацій. У планах міської влади і німецької сторони - продовжити реалізацію спільних соціальних проектів.

Сьогодні, 2 серпня, Фріц Кербер передав матеріальну допомогу в розмірі 30 євро 150 харків'янам, які опинилися в складній життєвій ситуації і потребують допомоги в зв'язку з важкими хворобами (онкологічними, гепатитом С, фенілкетонурією) або інвалідністю.

Зазначимо, що представники «Фонду робітничої благодійності» також відвідають Харківську міську дитячу лікарню №16, Міський центр комплексної реабілітації для людей з інвалідністю «Промінь», територіальний центр соціального обслуговування Московського району, громадську організацію інвалідів і т. д.

Нагадаємо, що за сприяння «Фонду робітничої благодійності» і особисто Фріца Кербера для харківських медичних і соціальних установ з 1992 року доставляють гуманітарну допомогу (лікарняні ліжка, медичне обладнання, прилади, білизну, медикаменти, одяг, взуття тощо). Крім того, надається грошова допомога установам, організаціям і малозабезпеченим жителям міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини