Міська рада надасть допомогу родині вбитого поліцейського
20 серпня 2018 12:23 Місто
Міська рада надасть допомогу родині вбитого поліцейського Сім'я вбитого сьогодні вночі поліцейського Дмитра Кірієнка отримає від міської ради матеріальну допомогу у розмірі 100 тис. грн.

Про це сьогодні, 20 серпня, на своїй сторінці у «Facebook» повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Харківська міська рада та я особисто приносимо глибокі співчуття родині загиблого патрульного поліцейського, убитого сьогодні вночі біля будівлі мерії. Організацію його похорону ми беремо на себе», - зазначив міський голова.

Також, за його словами, поранений під час нападу охоронець, який проходить лікування у Харківській міській лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О. І. Мещанінова, знаходиться на повному забезпеченні мерії.

«Ми молимося за здоров'я пораненого охоронця Геннадія. Вірю, що Господь не залишить його у ці важкі хвилини і допоможе йому. Зі свого боку ми теж робимо все можливе для його одужання», - сказав Геннадій Кернес.

Нагадаємо, що у ніч на 20 серпня невідомий влаштував стрілянину біля будівлі Харківської міської ради, увірвався в мерію, поранив охоронця і поліцейського. У результаті 29-літній харківський патрульний Дмитро Кірієнко загинув. У нього залишилися дружина і донька. Охоронець знаходиться у реанімації, його оперували до 7:00 ранку.

Друкувати
Останні новини