Мешканці будинку по Слинька, 2б завтра почнуть заселятися у свої квартири
21 листопада 2012 19:41
Мешканці будинку по Слинька, 2б завтра почнуть заселятися у свої квартири Мешканці будинку по вул. Слинька, 2б, відновленого після вибуху, почнуть заселятися у свої квартири з 14:30 22 листопада.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини