Мер Одеси про Геннадія Кернеса: Відкрита, смілива людина, яка на перше місце поставила служіння Харкову
23 грудня 2020 11:44 Місто
Мер Одеси про Геннадія Кернеса: Відкрита, смілива людина, яка на перше місце поставила служіння Харкову Міський голова Одеси Геннадій Труханов сьогодні, 23 грудня, приїхав до Харкова, щоб попрощатися з Харківським міським головою Геннадієм Кернесом.

Під час церемонії прощання він сказав журналістам, що цінував Геннадія Кернеса за дружбу, ставлення до життя і рідного міста.

«У цієї людини можна було багато чому навчитися, особливо, його чоловічому характеру і волі до роботи, життя. Це дійсно, людина з великої літери. Провести в останній день для мене - вкрай важливо. Практично рік тому, в січні, у мене був день народження, і Геннадій прилетів до мене. Знайшов в собі сили в тій ситуації, в якій був, у візку, прилетіти, щоб привітати друга. Ці вчинки говорять про те, що він людина з великим серцем, і свою дружбу, і своє ставлення він підтверджував справами і вчинками. Нехай хтось, може, не зрозуміє моїх коментарів в цей день, але в цьому він увесь. В увазі, повазі», - підкреслив Геннадій Труханов.

Мер Одеси зазначив, що Геннадій Кернес повністю присвятив себе розвитку Харкова.

«Він пряма, відкрита, досить зухвала, смілива, незалежна людина, яка на перше місце поставила служіння Харкову - рідному місту, місту, в якому народилася. Не служіння партіям, олігархам, кланам, а служіння Харкову. Тому така до нього любов і повага. Сьогодні сумує Одеса, ми всі сумуємо, що така людина пішла», - сказав Геннадій Труханов. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини