Медогляди в харківських школах пройшли майже 60% дітей
28 серпня 2015 13:27 Суспільство
Медогляди в харківських школах пройшли майже 60% дітей Профілактичні медичні огляди проходять з 25 серпня в школах Харкова.

Як повідомили в Департаменті охорони здоров'я, станом на 27 серпня оглянуто 63 тис. дітей, що становить 57% від загальної кількості учнів, які підлягають огляду. Було виявлено 380 випадків відхилень у стані здоров'я, у тому числі 141 випадок гострих респіраторних захворювань, 8 - педикульозу, 142 випадки захворювань шкіри, з яких 127 - атопічний дерматит.

Всі діти з виявленою патологією були направлені для подальшого обстеження і лікування в дитячі поліклініки та лікарні.

Як розповіла сьогодні, 28 серпня, медсестра дитячої поліклініки №4 Оксана Просова, яка проводить медогляд в Харківському ліцеї №89, у цьому навчальному закладі вже допущені до занять понад 70% учнів. Під час огляду вимірюються зріст і вага дитини, проводиться перевірка на педикульоз і коросту, простудні захворювання.

«Якщо дитина хвора, то видається направлення до фахівця, і без довідки про проходження огляду в поліклініці дитина до навчання не допускається. Хоча зазвичай діти приходять здоровими, особливих проблем немає», - зазначила Оксана Просова.

Нагадаємо, що вже у вересні в школах міста розпочнуться традиційні поглиблені медичні огляди.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини