«Мамин дім», парковка і велодоріжка - Саржин яр продовжують реконструювати
22 липня 2020 09:34 ЖКГ
«Мамин дім», парковка і велодоріжка - Саржин яр продовжують реконструювати Реконструкція Саржиного яру триває, там відкрили в тестовому режимі «Мамин дім», новий санвузол, будують велодоріжки і планують парковку.

Як повідомив заступник директора Департаменту комунального господарства Євген Пасенов, «Мамин дім» відкрито в Саржиному яру з кінця минулого тижня. Там можна переповити, помити і погодувати немовлят.

«Поки він працює в тестовому режимі, тому що ми дивимося, що ще потрібно молодим мамам і дітям, як підвищити їхній комфорт. «Мамин дім» тут був дуже потрібен, оскільки в яру відпочиває дуже багато людей з маленькими дітьми», - зазначив Євген Пасенов.

За його словами, також відкрився третій туалет у центральній частині Саржиного яру, який передбачений для людей з обмеженими можливостями. Також в яру встановили освіжаючу лавку в стилі лофт, а біля купелі будуються нові роздягальні. Крім того, біля зони відпочинку побудують парковку, щоб вирішити проблему з браком місць для автомобілів.

Зараз, на першому етапі, будується «зелена парковка» на вул. Отакара Яроша на 50 паркомісць. Ще в планах - побудувати майданчик для паркування на пр. Науки, який вміщуватиме близько 100 паркомісць. Поки це в стадії проєктування. Цього року його не збудують, але в найближчому майбутньому ми доповнимо Саржин яр паркомісцями для зручності відвідувачів», - зазначив заступник директора департаменту.

Для велолюбителів будуються велодоріжки. Як зазначив Євген Пасенов, в Саржиному яру будівництво вже закінчилося. Загальна їх протяжність на території яру - 3,3 км. Завершується будівництво 800-метрового виїзду в бік Центрального парку культури і відпочинку імені Горького, і в процесі монтажу - виїзд на вул. Отакара Яроша, в район перетину з вул. Дерев'янка.

«Були внесені деякі корективи в проєкт. На недовгий термін роботи припинені, але в цьому році ми однозначно їх завершимо і з'єднаємо велодоріжку з вулицею Дерев'янка, а в майбутньому - з велодоріжкою в Лісопарку», - повідомив Євген Пасенов.


Друкувати
Останні новини