Люди з обмеженими можливостями прибирали сквер біля БК «Металіст»
25 липня 2014 12:10
Люди з обмеженими можливостями прибирали сквер біля БК «Металіст» Прибирання території за участю людей з обмеженими можливостями пройшло сьогодні, 25 липня, в сквері біля БК «Металіст».
Як повідомив заступник голови Адміністрації Комінтернівського району Денис Дорожкін, харків'яни з інвалідністю самі проявили ініціативу допомогти місту стати гарнішим і чистішим. 
Разом із волонтерами та комунальниками харків'яни з особливими потребами прибирали сміття, збирали листя і гілки, які залишилися після санітарної обрізки дерев. Крім того, сьогодні у сквері коситимуть траву і фарбуватимуть лавки. 

Як повідомила віце-президент громадської організації «Креавіта» Олена Шингарьова, це вже не перше прибирання території, в якому беруть участь представники громадських організацій інвалідів. До цього подібний захід пройшов у саду ім. Шевченка. 

«Наш девіз - «Рівні права, рівні обов'язки», тому ідея нашої участі полягає в тому, що наші фізичні можливості не можуть якось негативно вплинути на повноцінну участь у житті міста», - підкреслила Олена Шингарьова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини