Курсанти першого курсу університету Повітряних Сил прийняли присягу
31 серпня 2014 11:44
Курсанти першого курсу університету Повітряних Сил прийняли присягу Курсанти першого курсу Харківського університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба сьогодні, 31 серпня, прийняли присягу на вірність українському народу. Церемонія пройшла на Меморіалі Слави в Лісопарку.

Курсантами харківського університету стали молоді люди з різних регіонів країни, зокрема, з Луганська, Донецька, зі Львова, з Харківської області, а також із Криму. Військову присягу сьогодні прийняли 336 першокурсників. Всього на перший курс університету прийнято близько 600 чоловік, з них 31 дівчина (торік поступили 23 дівчини).

Курсанти університету Повітряних Сил опановуватимуть спеціальності льотчиків, інженерів, радіотехніків, фахівців автоматичних систем управління та засобів ППО. Найбільше - 72 курсанти - навчатимуться на льотному факультеті. Вперше в історії вишу всі першокурсники зробили стрибок з парашутом.

Привітав курсантів з прийняттям військової присяги в. о. начальника ХУПС Андрій Алімпієв, який зазначив, що це дуже значимий день як для першокурсників, так і для всього особового складу вишу. Він підкреслив, що молоді люди вибрали дуже нелегку професію, і з сьогоднішнього дня їм дано почесне право в майбутньому захищати свою країну.

Представник Харківської єпархії Української православної церкви благословив курсантів на подальше освоєння професії військового Повітряних Сил України. Прийшли привітати першокурсників з прийняттям присяги родичі, друзі та знайомі. Завершився захід урочистим маршем особового складу університету.

Довідка. Харківський університет Повітряних Сил підготував майже 120 тис. офіцерів. Серед випускників університету - 578 Героїв Радянського Союзу, 27 льотчиків-космонавтів, командувачі арміями, 415 генералів. У виші готують для Збройних Сил України фахівців за 15 напрямами з 24 спеціальностей. До складу університету входять 9 факультетів, на яких проходять навчання фахівці для авіації, протиповітряної оборони Сухопутних військ, автоматизованих систем управління, метрології, зенітних ракетних та радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини