Курсанти Академії Нацгвардії проходять навчальний курс НАТО
25 вересня 2018 13:20 Освіта
Курсанти Академії Нацгвардії проходять навчальний курс НАТО Студенти Національної академії Національної гвардії України проходять навчальний курс, який проводиться за сприяння Програми професійної підготовки Україна-НАТО.

Як повідомили в академії, зараз почався третій модуль курсу, який стосується питань гендерної рівності. Навчання розраховане на три дні, і воно складається з тематичних презентацій, дискусій та майстер-класів з інтеграції гендерної складової у систему вищої освіти.

У рамках програми займаються 55 курсантів. Фахівці з гендерних питань розглянули поняття гендерної рівності, гендерного балансу в Україні та інтегрування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у реформи в Україні.

Керівник Програми професійної підготовки України-НАТО Ове Уруп-Медсен побажав студентам успіхів.

«За останні сто років найважливіші ключові трансформації і зміни в сфері гендеру відбулися саме цього року. Пам'ятайте, саме ви - майбутнє покоління і лідери, які імплементуватимуть ці зміни у Національну гвардію України», - сказав Ове Уруп-Медсен.

У свою чергу начальник управління міжнародного співробітництва Головного управління НГУ Володимир Грабчак зазначив, що наступним кроком стане впровадження постійно діючих гендерних курсів на базі академії для особового складу Національної гвардії України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини