Кращим педагогам Харкова вручили грамоти міської ради
01 жовтня 2020 12:48 Освіта
Кращим педагогам Харкова вручили грамоти міської ради Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 1 жовтня, вручив нагороди кращим вчителям міста.

Святковий прийом з нагоди Дня працівників освіти пройшов у Харківській міській раді. У ньому взяли участь керівники провідних установ освіти міста, педагоги та представники батьківської громадськості.

Перший віце-мер зазначив, що кожен з присутніх зробив величезний внесок у розвиток освіти міста, виховав переможців інтелектуальних турнірів, кращих учнів за результатами ЗНО, демонструє сучасні методи освіти, а головне - любить своїх учнів і піклується про них.

«Тут зібралася еліта освіти Харкова, наші улюблені вчителі, батьки, фахівці, які беруть участь в організації навчального процесу. Ви віддаєте усі сили, щоб виховати наших дітей, поділитися з ними своїми знаннями та життєвим досвідом. Ваша праця - безцінна для кожної людини, тому майбутнє свято стосується всіх нас. Найщиріші і добрі побажання передаю вам від міського голови Геннадія Кернеса. Мирного неба, щастя, міцного здоров'я, благополуччя та успіхів!» - сказав Ігор Терехов.

Перший заступник міського голови вручив Почесні грамоти Харківської міської ради директору Харківського фізико-математичного ліцею №27 Юлії Єременко, директору Харківського ліцею №89 Світлані Кириченко та раднику ректора Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Івану Прокопенку.

Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради отримали колективи гімназій №82 і 144, які входять у 20 кращих шкіл міста за результатами ЗНО. Крім того, кращих вчителів відзначили Подяками міського голови.

Також педагогів привітали діти. На честь свята вони підготували невеликий концерт.

Як зазначила після церемонії нагородження директор фізико-математичного ліцею №27 Юлія Єременко, цього ркоу з установи випустилися шість учнів з 200 бальними результатами з ЗНО. За її словами, діти демонструють гарні результати не тільки з профільних, а й з інших предметів.

«Ми працюємо з обдарованими дітьми, а якщо людина обдарована, то вона обдарована в усьому. Ми дуже вдячні за підтримку місту. У нас є все, чого потребуємо, починаючи від сучасних комп'ютерів і закінчуючи енергозберігаючими технологіями. У нас видатний педагогічний колектив - вісім заслужених вчителів, кандидати наук, майстри своєї справи. Вдячні батькам за їх надійний тил і віримо, що наші діти - майбутня еліта України. Вони прославлять наше місто далеко за межами країни. Тому щиро бажаю їм досягти успіхів», - сказала Юлія Єременко.

Нагадаємо, що традиційно День працівників освіти відзначається в Україні в першу неділю жовтня.

Друкувати
Останні новини