Кращих школярів Шевченківського району нагородили іменними стипендіями
05 грудня 2018 17:49 Освіта
Кращих школярів Шевченківського району нагородили іменними стипендіями Нагородження учнів шкіл Шевченківського району іменними стипендіями народного депутата України Валерія Писаренка відбулося сьогодні, 5 грудня, у Харківській міській раді.

У заході взяли участь народний депутат України Валерій Писаренко, директор Департаменту освіти Ольга Деменко, голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський і педагоги.

«Ви не просто гордість Шевченківського району, ви є гордістю нашого міста. Адже сім років поспіль Харків посідає 1-е місце за всіма видами інтелектуальних змагань школярів в Україні, і все це завдяки вашим старанням і педагогам, які зуміли розвинути в вас такі таланти», - зазначила Ольга Деменко.

За вагомі досягнення в інтелектуальних, культурних і спортивних змаганнях у 2018 році Валерій Писаренко вручив грошові премії та Листи подяки 53 школярам: 39 учням загальноосвітніх шкіл району та 14 вихованцям Дитячої музичної школи №13 ім. М. Т. Коляди. Також цінними призами були нагороджені 12 вчителів загальноосвітніх шкіл району, переможці та призери районного етапу конкурсу «Учитель року».

«Сьогодні Харків по праву є освітньою столицею України. Мені дуже приємно, що в такому юному віці ви вже маєте великий список досягнень. Я сподіваюся, що наша спільна справа, яку ми разом з мером Харкова, головою Шевченківського району та педагогами колись заснували, допомагатиме виводити на новий, високий рівень не тільки наш улюблений район і місто Харків, але і всю країну. Бажаю вам нових успіхів і звершень!» - сказав Валерій Писаренко.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса глава Шевченківської райадміністрації подякував школярам, їхнім батькам та вчителям за щоденну і кропітку працю і високі результати в навчанні.

«Ми щиро віримо, що саме звідси, з цього залу вийдуть майбутні нобелівські лауреати, керівники міста та країни», - додав Володимир Котковський.

Довідка. Стипендія народного депутата України Валерія Писаренка «Гордість Шевченківського району» була заснована в 2012 році з метою підтримки і заохочення учнів, які виявили особливі здібності в навчанні, науці, культурі та спорті.

Друкувати
Останні новини