КП «Харківводоканал» проводить роботи на водостічних системах
13 грудня 2019 16:27 ЖКГ
КП «Харківводоканал» проводить роботи на водостічних системах Ремонт внутрішньобудинкової зливової каналізації завершують сьогодні, 13 грудня, бригади КП «Харківводоканал» у житловому будинку по вул. Світлій, 29-а у Московському районі.

Як повідомив начальник управління з обслуговування внутрішньобудинкових мереж КП «Харківводоканал» Валерій Харлан, стара зливова каналізація в будинку №29-а мала тріщини і на місцях з'єднання труб протікала. Під час дощів або танення снігу вода затоплювала квартири. З проханням відремонтувати водостік мешканці звернулися до Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

«Ми і самі в ході підготовки до осінньо-зимового сезону звернули увагу на цю проблему. Сьогодні бригади закінчують ремонт із заміни ділянки внутрішньобудинкової системи зливової каналізації від горища до другого поверху. Після виконаних робіт протікання не буде, стіни будинку залишаться сухими, і дискомфорту для мешканців не буде», - зазначив Валерій Харлан.

Всього в ході ремонту в будинку по вул. Світлій, 29-а було замінено близько 30 п. м водостічної системи.

За інформацією підприємства, протягом 2019 року масштабні роботи з ремонту дощової каналізації проводились на 70 об'єктах, було замінено 2,5 км водостоків. Також підприємством було проведено ремонт мереж холодного водопостачання за 160 адресами, каналізаційних мереж - за 150 адресами. Всього було замінено 20 км труб внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання та 13 км труб системи каналізації. Крім того, в ході підготовки до осінньо-зимового періоду, з травня по серпень, в будинках була проведена ревізія всієї запірної арматури.

«Кожен день в службу «1562» в середньому надходить 200 заявок щодо систем водопостачання і 150 - щодо каналізації. І завдяки проведеній нами профілактичній роботі на мережах, превентивним замінам зношених труб, ми домоглися того, що основна маса заявок пов'язана не з поривами на мережах, а з затопленням водою один одного самими мешканцями», - зазначив Валерій Харлан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини