КП «Харківводоканал» готує водопровідні мережі до зими
02 липня 2020 08:44 ЖКГ
КП «Харківводоканал» готує водопровідні мережі до зими Ремонтно-профілактичні роботи на водопровідних мережах та насосних станціях проводять співробітники КП «Харківводоканал» для підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період.

Як повідомив перший заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко, підготовчі роботи на об'єктах водопровідного господарства ведуться за двома напрямками - перекладка водопровідних мереж і планово-попереджувальні роботи на 12 насосних станціях міста.

«Завдяки перекладці зношених ділянок водопровідних мереж у нас стало траплятися менше аварій. Тому ми постійно аналізуємо ситуацію по місту, виявляємо слабкі місця і міняємо мережі з використанням корозійностійких матеріалів, щоб ця система працювала надійно і довго», - зазначив Олександр Коваленко.

Всього в цьому році на підприємстві планують замінити близько 25 км трубопроводів, близько 8 км з яких вже перекладено. Ці роботи, за словами Олександра Коваленка, проводяться за фінансової підтримки міської ради, що дозволило значно збільшити обсяги замін мереж водопостачання в Харкові.

Особливу увагу на підприємстві приділяють планово-попереджувальним роботам на насосних станціях. На всіх 12 об'єктах фахівці проводять повну ревізію механічного і електротехнічного обладнання та чистку резервуарів води. Такі роботи вже виконані на семи станціях.

«Під час запуску насосних станцій після ремонту на них проводяться гідравлічні випробування, які можуть давати невеликі течі, тому виникають певні незручності. Але в підсумку, в результаті проведених ремонтів ми забезпечуємо надійну роботу підприємства в осінньо-зимовий період», - підкреслив Олександр Коваленко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини