Котельню «Хартрон» повністю модернізують
20 квітня 2021 13:26 ЖКГ
Котельню «Хартрон» повністю модернізують У котельні, розташованій на території заводу «Хартрон», виконують комплекс капітальних ремонтних робіт, тому в частині Київського району тимчасово немає гарячої води.

Про це сьогодні, 20 квітня, повідомив генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко.

За його словами, буде виконано капітальний ремонт двох котлів, замінено два мережевих насоси, а завдяки співпраці зі Світовим банкам запущена у роботу когенераційна установка.

«Будуть встановлені мережеві насоси з автоматичним регулюванням при перепадах температур. По-перше, це величезна економія електроенергії, а по-друге, за рахунок плавного регулювання ми кардинально зменшуємо кількість аварійних ситуацій», - зазначив Василь Скопенко.

За його словами, також в рамках комплексу робіт буде замінено ділянку магістралі по вул. Чкалова і ще на двох вулицях - труби гарячого водопостачання. Василь Скопенко зазначив, що оскільки робота котельні припинена, в частині будинків тимчасово немає гарячої води. При цьому він підкреслив, що, наприклад, виконати роботи на вул. Чкалова в опалювальний сезон було неможливо, оскільки жителі залишилися б без тепла на два-три тижні.

Гендиректор підприємства попросив харків'ян із розумінням поставитися до ситуації, тому що тільки комплексне виконання такого обсягу робіт дозволить підвищити якість послуг.

«Ми плануємо зробити за один раз усе, що на цій ділянці не робилося протягом багатьох десятиліть. Не так, щоб відключити котельню, потім зайнятися магістральними мережами. Ми відразу все відключаємо, і на всіх ділянках будуть проводитися роботи. У планах - завершити роботи до початку опалювального сезону, але як тільки котельня буде відремонтована і запущена, постараємося максимально швидко дати гарячу воду», - повідомив Василь Скопенко.

Всього, за його словами, до нового опалювального сезону в Харкові планується замінити близько 96 км тепломереж. Ремонтні роботи ведуться і в вихідні дні, щоб не створювати незручності городянам.

«Ремонтна кампанія вже почалася. У роботі - 36 об'єктів. Намагаємося виконати роботи максимально швидко», - підкреслив Василь Скопенко.

Зі списком адрес, де тимчасово немає гарячої води, можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини