Комунальники прибирають сніг на вулицях міста
28 січня 2014 13:29
Комунальники прибирають сніг на вулицях міста Комунальні служби сьогодні, 28 січня, очищають вулиці Харкова від криги та снігу.

За інформацією КП «Шляхрембуд», вулиці міста вдень прибирають 103 одиниці техніки, вночі працювало 80 машин. Вчора шляховики висипали на дороги міста 51 куб. м піщано-сольової суміші та 9 т солі, вивезли 480 куб. м снігу.

У Департаменті житлового господарства повідомили, що 28 січня місто приводять до ладу 1 тис. 410 дворових робочих КП «Харківблагоустрій». Крім того, у боротьбі з ожеледицею на закріплених територіях задіяни 532 робітники і 15 одиниць спецтехніки ТОВ «Компанія «СПО».

За даними Департаменту комунального господарства, в парках, скверах, на бульварах та площах 280 чоловік і три одиниці техніки займаються очищенням сходів від льоду, очищенням доріжок від снігу, посипанням доріжок піском - всього близько на 9 га території.

За інформацією Харківського регіонального центру гідрометеорології, завтра, 29 січня, очікується незначна хмарність, без опадів, температура вночі - 20-25 градусів морозу, вдень - 16-21 градус нижче нуля.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини