Комунальники оперативно усувають обмерзання контактної мережі
15 грудня 2020 16:20 ЖКГ
Комунальники оперативно усувають обмерзання контактної мережі Рух на тролейбусних маршрутах, де вчора виникли збої в роботі через негоду, повністю відновився.

Про це сьогодні, 15 грудня, повідомив журналістам заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов.

Він нагадав, що напередодні, у другій половині дня, почалися рясні опади з одночасним різким зниженням температури. На контактних мережах утворився шар льоду, в результаті чого рух на частині тролейбусних маршрутів був призупинений.

«Так, були збої на маршрутах на Павлове Поле, селище Жуковського, Основу і район ХТЗ. Роботи з очищення контактної мережі тривали всю ніч, і рух тролейбусів було відновлено. Зараз є поодинокі збої, які оперативно усуваються», - зазначив Євгеній Водовозов.

Він повідомив, що комунальники вибрали механічний спосіб очищення дротів від льоду, оскільки він є найбезпечнішим.

«Є і більш сучасні способи. Наприклад, якщо збільшити напругу контактної мережі, розморожування відбувається моментально, але ймовірність обриву дротів у цей момент украй висока. Щоб не ризикувати, ми вибрали перший метод. Прогнози синоптиків кажуть, що найближчим часом погода нормалізується, а значить, нам вдасться остаточно привести все до ладу», - додав віце-мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини