Презентація 10-ти нових автомобілів інспекції КП «Благоустрій» пройшла сьогодні, 22 вересня, біля Харківської міської ради.
Як повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, позашляховики на базі «Нива-Шевроле» допоможуть інспекторам у кожному районі міста більш ефективно здійснювати контроль за санітарним станом і дотриманням правил благоустрою. Всі машини оснащені проблисковими маячками жовтого кольору, допоміжним обладнанням, і незабаром в них будуть встановлені відеореєстратори.
«Наші інспектори мають повноваження щодо складання адміністративних протоколів та видачі приписів. Тепер вони зможуть більш оперативно реагувати на всі правопорушення, пов'язані з несанкціонованими звалищами, спалюванням листя, гілок і багатьма іншими порушеннями правил благоустрою. В даний час ми більше уваги приділятимемо контролю за санітарним станом приватного сектора, де є покинуті будинки, ведеться прийом металобрухту, працюють комерційні організації, які не стежать за прилеглою територією», - зазначив Роман Нехорошков.
Як розповів інспектор КП «Благоустрій» Артем Вовченко, який вже два тижні їздить на новому автомобілі, працювати стало набагато краще.
«Тепер ми влаштовуємо рейди фактично щодня, і кожен екіпаж складає по 3-4 протоколи, а раніше було по два протоколи на тиждень. До цього ми діставалися до потрібних ділянок самі, на маршрутках і міському електротранспорті, зараз же можна багато пересуватися. Якщо раніше ми ходили пішки і без форми, то тепер, коли ми на машині і у форменому одязі, навіть ставлення до нас з боку людей змінилося. Чергувати, особливо в погану погоду, тепер буде набагато краще і простіше», - зазначив інспектор.
Як повідомили в інспекції КП «Благоустрій», цього року вже було складено 515 протоколів про адміністративні правопорушення, видано понад 26,5 тис. приписів на усунення порушень правил благоустрою.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
01/03/2022
КП «Харківводоканал»: Підприємство працює у штатному режимі
-
28/02/2022
У Харкові продовжуються обстріли, пошкоджено підстанцію «Обленерго»
-
28/02/2022
У Харкові через обстріли постраждало 87 житлових будинків
-
28/02/2022
Ігор Терехов: Харків'яни, ви - справжні герої!
-
28/02/2022
Останній обстріл Харкова - десятки поранених
-
28/02/2022
Харків'ян просять скористатися ботом для повідомлення про знайдені снаряди
-
28/02/2022
Ігор Терехов: Потрібні волонтери для розвезення хліба
-
28/02/2022
Міськрада розробила бот для надання гуманітарної допомоги
-
28/02/2022
Партнери проєкту «Картка харків'янина» надають допомогу
-
28/02/2022
Опублікована карту магазинів, АЗС, аптек, які працюють
-
28/02/2022
«Тепломережі» відновили роботу колцентру
-
28/02/2022
Комендантська година у Харкові почнеться о 16:00
-
27/02/2022
У Харкові не ходить громадський транспорт та закриті для входу деякі станції метро
-
26/02/2022
У Харкові світлофори переводять у режим миготіння
-
26/02/2022
Харків'ян просять брати до метро паспорти
-
26/02/2022
У Харкові продовжили комендантську годину
-
25/02/2022
З понеділка харківські школярі йдуть на канікули
-
25/02/2022
До харківської лікарні невідкладної допомоги доставили поранених, у метро передали дитяче харчування
-
25/02/2022
Минулої доби до лікарень Харкова надійшло понад 450 осіб
















завантажити додаток на Google Play
завантажити додаток на ITunes