Комітет Верховної Ради відзначив досягнення Харкова в області розвитку туризму
26 червня 2019 18:19 Міжнародне співробітництво
Комітет Верховної Ради відзначив досягнення Харкова в області розвитку туризму Місто Харків було відзначене подякою і нагородою лауреата за розвиток туристичної індустрії від профільного Комітету Верховної Ради України.

Міста, які активно розвивають туристичну індустрію, були відзначені в ході круглого столу «Туристичні ініціативи українських міст», який пройшов 25 червня в Комітеті Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму.

Роботу міст оцінювали за кількома критеріями, а переможців визначили за результатами анкетування та експертної оцінки. Рейтинг склали за такими критеріями: наявність програми розвитку туризму, дослідження туристичного ринку (періодичність та репрезентативність), наявність туристично-інформаційного центру, бренд-бука, якісного промо-ролика, поліграфічної продукції; участь міста в туристичних виставках; проведення унікальних туристичних подій/фестивалів; охоплення потенційної цільової аудиторії та інші ініціативи в сфері туризму (прес-тури, фам-тріп, унікальні маршрути, інклюзія тощо).

Місто Харків увійшло до числа переможців і було відзначене подякою і нагородою лауреата за розвиток туристичної індустрії від профільного Комітету Верховної Ради України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини