Хворі на цукровий діабет забезпечені інсуліном до кінця року
02 листопада 2018 14:35 Медицина
Хворі на цукровий діабет забезпечені інсуліном до кінця року Жителі Харкова, які страждають на цукровий діабет, вже можуть отримати інсуліни в аптеках міста.

Про це сьогодні, 2 листопада, повідомив журналістам директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат.

За його словами, коштів, які виділила Харківська міська рада на закупівлю інсулінів, вистачить на забезпечення ліками всіх хворих на діабет жителів міста до кінця 2018 року.

«Цих грошей на 100% вистачить на листопад, грудень, і частково ми захопимо початок січня, для того щоб не було соціальної напруги серед хворих. Пацієнти вже можуть виписувати рецепти на інсуліни у лікарів-ендокринологів за місцем проживання і отримувати їх в аптеках міста. Місто, зі свого боку, буде погашати витратну фінансову частину відповідно до договорів, укладених з аптечною мережею», - зазначив Юрій Сороколат.

За його словами, на сьогоднішній день у переліку близько 36 найменувань препаратів інсуліну, з яких - 18 імпортного виробництва.

Нагадаємо, 17 жовтня на сесії міської ради було додатково виділено 12,6 млн грн на придбання інсулінів. Всього ж для повного забезпечення хворих препаратами необхідно близько 64 млн грн на рік.

Зазначимо, що на сьогоднішній день в Харкові проживають 6 тис. 898 хворих, які страждають на цукровий діабет, з них - 366 дітей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини