Художники з Грузії та України створили у Харкові стіну дружби
23 серпня 2016 12:43 Міжнародне співробітництво
Художники з Грузії та України створили у Харкові стіну дружби Стіну з плит по вул. Клочківській у районі будинку №94 розмалювали українські та грузинські художники.

На Міжнародний фестиваль стріт-арту «Kharkiv smART Fest» з'їхалися художники з Києва, Львова, Одеси, Івано-Франківська, Запоріжжя, а також з грузинських міст Кутаїсі та Тбілісі. Тематика графіті - дружба між містами-побратимами Харкова. На стінах намальовані знакові місця Нюрнберга (Німеччина), Цинциннаті (США), Рішон-ле Ціона (Ізраїль), Цзинаня (Китай), Тбілісі (Грузія). Загальна площа малюнків становить близько 300 кв. м.

Співорганізатором фестивалю виступила творча група з Харкова «Kailas-V». Її керівник Яна Волк зазначила, що зібрати таку кількість художників вдалося завдяки Харківському міському голові Геннадію Кернесу. За її словами, фестиваль створили люди, які люблять мистецтво і рідне місто. Грузинські графітчики вже закінчили роботу, українські малюнки - на завершальній стадії.

Сьогодні, в День міста, з роботою художників ознайомилися учасники Асоціації міст-володарів Призу Європи. Голова міської ради міста Кутаїсі Давид Двалі зазначив, що ідея створення стіни дружби так йому сподобалася, що він готовий реалізувати її у своєму місті.

«Харків'яни повинні знати, що в особі Кутаїсі у них є надійний друг і партнер. Дуже символічно наші два прапори зобразили разом. Думаю, в Кутаїсі теж з'явиться таке місце. З нашим художником Георгієм, який малював у вас, ми зможемо це реалізувати. З Днем міста! Кутаїсі святкує разом з вами!» - сказав Давид Двалі.

Ідея проведення «Kharkiv smART Fest» належить Департаменту міжнародного співробітництва, творчій групі «Kailas-V», що створила в Харкові безліч відомих муралів, а також студентці Харківського національного економічного університету Лідії Ефимовій, яка брала участь у конкурсі туристичних проектів «Я люблю Харків».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини