ХНЕУ створив серію економічних мультиків
15 жовтня 2019 14:18 Освіта
ХНЕУ створив серію економічних мультиків Серію мультфільмів на економічні теми французькою мовою створили у Харківському національному університеті імені Семена Кузнеця.

У рамках проекту «Економічна абетка», який переміг у конкурсі на отримання гранту від «Agence universitaire de la Francophonie» (AUF) була створена серія франкомовних економічних мультфільмів. Забавні персонажі простою мовою розповідають про складні економічні закони і поняття і навчають школярів фінансової грамотності. Серію присвятили року французької мови в Україні і початку набору в осінню франкомовну школу.

«Економічні мультфільми» розміщені на YouTube-каналі вишу. Школи можуть використовувати їх для інформаційних і розважальних матеріалів при проведенні навчальних заходів.

Зазначимо, в ХНЕУ ім. С. Кузнеця в співробітництві з Францією діє низка програм, зокрема, подвійних дипломів з університетом Ліон-2 ім. братів Люм'єр і Університетом Монпельє (Франція), реалізується низка проектів мобільності студентів в рамках грантів, викладачі французьких університетів викладають у ХНЕУ ім. С. Кузнеця, ведуться спільні дослідження.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини