«Харківзеленбуд» продемонстрував у роботі нову техніку
27 липня 2017 13:01 ЖКГ
«Харківзеленбуд» продемонстрував у роботі нову техніку Роботу багатофункціональних міні-тракторів фінського виробництва «Avant» продемонстрували сьогодні, 27 липня, фахівці КП «Харківзеленбуд».

Як пояснив головний механік підприємства Олександр Середа, на сьогоднішній день планові роботи з покосу трави в місті виконані, тому демонстрацію роботи нової техніки влаштували на безгоспній ділянці в районі ст. м. «Олексіївська».

Цього року автопарк «Харківзеленбуду» поповнився шістьма одиницями нової техніки, яка оснащена багатофункціональним навісним обладнанням і може виконувати роботи з благоустрою території цілий рік. За допомогою різних насадок міні-трактор здатен косити газони і бур'ян, вантажити, розрівнювати і копати землю, корчувати пні, а також прибирати сніг.

«Зараз практично всі працівники підприємства зайняті посадкою квітів, тому, щоб їх замінити, ми виводимо на ділянки, в парки і сквери цю техніку. За годину міні-навантажувач може покосити до півгектара трави. Одна машина заміняє чотири-п'ять працівників з ручними мотокосами», - зазначив Олександр Середа.

За його словами, на підприємстві здійснюється моніторинг роботи машин «Avant». На міні-навантажувачах встановлені GPS-датчики, і за допомогою спеціальної програми роботу техніки відстежують через супутник.

«У нас сім машин, вибираємо будь-яку з них і дивимося на карті, де вона знаходиться. Можемо навіть подивитися, чи ввімкнений двигун конкретного міні-навантажувача, і відстежити швидкість його руху. В даний момент бачимо, що швидкість руху машини - 7 км/год. Якщо раптом видно, що техніка зупинилася, ми телефонуємо водієві і з'ясовуємо ситуацію. Іноді трапляються несправності, наприклад, камінь потрапив або ще щось», - додав Олександр Середа.

У перспективі комунальники планують придбати ще два міні-навантажувача, щоб сучасна і потужна техніка змогла обслуговувати кожен район Харкова.


Друкувати
Останні новини