Харків'янки виграли зимову першість України з футболу
28 лютого 2020 16:31 Спорт
Харків'янки виграли зимову першість України з футболу IX Всеукраїнський турнір з футболу серед жіночих команд «Зимова першість-2020» пройшов у Чернігові.

Матчі заключного, п'ятого туру, зіграли на стадіоні «Юність». За перемогу  протягом тижня боролися шість команд.

За підсумками змагань, команда «Ладомир» (Володимир-Волинський) виграла у «ЄМС-Поділля» (Вінниця). Футболістки команди «Ятрань-Берестівець» (Уманський район) посіли третє місце, обігравши «Батьківщину-ліцей» (місто Костопіль). У вирішальному матчі зійшлися дві харківські команди «Житлобуд-1» і «Житлобуд-2», за підсумками якого кращою жіночою футбольною командою стала «Житлобуд-1».

Зазначимо, що також харків'янки вигравали зимові всеукраїнські змагання у 2008, 2014, 2015 та 2017 роках.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини