Харків'янкам вручили грамоти Міносвіти і міської ради
03 березня 2021 14:47 Місто
Харків'янкам вручили грамоти Міносвіти і міської ради Представницям сфер освіти, житлово-комунального господарства та соцзахисту, які живуть і працюють в Індустріальному районі, сьогодні, 3 березня, вручили грамоти.

З прийдешнім Міжнародним жіночим днем ​​харків'янок привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Дорогі жінки! Мені дуже приємно бути сьогодні серед вас, щоб привітати з прийдешнім 8 Березня. Ми не уявляємо своє життя без жіночої мудрості, краси і тепла. Нехай збудуться найдобріші і щирі побажання, які звучать на вашу адресу. Нехай на обличчях завжди сяє усмішка, а в душі панують гармонія і спокій. Разом з вами ми продовжимо розвивати і будувати наше улюблене місто Харків. Будьте щасливі і здорові. Зі святом!» - сказав Ігор Терехов.

Секретар міської ради вручив Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України заступнику директора з навчально-виховної роботи школи №70 Ірині Козеці, Подяки Міністерства освіти і науки України заступнику директора з навчально-виховної роботи школи №119 Ірині Босій і вчителю географії школи №168 Оксані Селевко.

Також представницям сфер житлово-комунального господарства, соціального захисту населення, ветеранських організацій, співробітницям підприємств вручили Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконавчого комітету міської ради та Подяки міського голови. З повним списком нагороджених можна ознайомитися тут. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини