Харків'янка завоювала звання «Кращий студент України»
18 грудня 2018 10:37 Освіта
Харків'янка завоювала звання «Кращий студент України» Вихованка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Софія Дика визнана «Кращим студентом України 2017-2018».

Журі Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» високо оцінило досягнення харків'янки в спорті, навчанні та громадській діяльності. На рахунку курсантки Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ Національного юридичного університету Софії Дикої - нагороди чемпіонатів світу, Європи, України з карате і чемпіонату світу з козацького двобою, а також участь у соціальному проекті «Гендерна рівність військовослужбовців-жінок у правоохоронних органах».

Також харківські студенти здобули перемогу ще в декількох номінаціях конкурсу. Так, звання «Кращий студент-науковець України» отримав харків'янин Віталій Найда, а «Кращим студентом-дизайнером України» визнано Олександра Сидоренка.

Зазначимо, фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України» завершився 16 грудня в Херсоні. У ньому взяли участь представники вищих навчальних закладів з 13 регіонів України, які продемонстрували свої творчі та наукові досягнення в десяти номінаціях.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини