Харків'янка Віра Нитка відзначила 100-річчя
25 березня 2019 11:49 Суспільство
Харків'янка Віра Нитка відзначила 100-річчя Харків'янка, жителька Московського району, Віра Нитка 23 березня відзначила 100-річний ювілей.

Свій сотий день народження Віра Денисівна відзначила у сімейному колі. Довгожительку від імені міського голови та голови районної адміністрації привітала заступник голови Адміністрації Московського району Юлія Жаркова.

«Ваше життя - це вікова історія мужньої людини. Багаторічна самовіддана праця, цілодобова турбота про здоров'я людей, постійна боротьба за життя пацієнтів, терпіння і розуміння. Ви - найкращий приклад для майбутніх поколінь. Низький Вам уклін», - сказала Юлія Жаркова і передала Вірі Денисівні подарунок.

Довідка. Віра Денисівна Нитка народилася 23 березня 1919 року в місті Мерефі (Харківська область). Навчалася у Мереф'янському медичному технікумі, Харківському медичному інституті, після чого була направлена ​​на роботу до Мереф'янської районної лікарні, де лікувала поранених і під час Другої світової війни.

Після війни Віру Нитку призначили головним лікарем медзакладу. На цій посаді вона пропрацювала до пенсійного віку, а потім ще 20 років - лікарем-лаборантом. Всього Віра Денисівна трудилася у мереф'янській лікарні понад 50 років. Зараз живе у доньки в Харкові. У Віри Нитки - двоє дітей і троє онуків.

Друкувати
Останні новини