Харків'янка стала срібним призером чемпіонату світу з пара-армрестлінгу
07 листопада 2019 10:01 Спорт
Харків'янка стала срібним призером чемпіонату світу з пара-армрестлінгу Студентка Національного технічного університету «ХПІ» Юлія Гадаева завоювала дві срібні медалі чемпіонату світу з пара-армрестлінгу, який пройшов у Румунії.

У місті Констанца відбувся чемпіонат світу з армрестлінгу серед юнаків, юніорів, ветеранів, дорослих та чемпіонат світу серед спортсменів з обмеженими можливостями (ураженням опорно-рухового апарату, з порушеннями зору і слуху). Чемпіонат зібрав близько 1500 спортсменів з більш ніж 50 країн.

Студентка НТУ «ХПІ» Юлія Гадаева увійшла до складу збірної України. Вона завоювала дві срібні медалі чемпіонату з пара-армрестлінгу в змаганнях на правій та лівій руках (категорія до 65 кг).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.