Харків'янин став срібним призером на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное
07 вересня 2015 18:17 Спорт
Харків'янин став срібним призером на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное Харківський спортсмен Денис Коваленко став срібним призером чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное, який проходив наприкінці серпня в Мілані (Італія).

Харківський спортсмен піднявся на другу сходинку п'єдесталу разом з трьома українськими спортсменами у складі збірної України.

Денис Коваленко зазначає, що у змаганнях каное-четвірці їм зовсім трохи не вистачило, щоб обігнати румунів, але друге місце для України - це історична перемога.

Сьогодні, 7 вересня, під час тренування спортсмен зазначив, що не збирається зупинятися на досягнутому. Наступний етап - участь у відборі на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро, яка відбудеться наступного року.

Основна підготовка Дениса буде проходити на базі дитячо-юнацької спортивної школи №2. За словами спортсмена, тут є всі умови для тренувань: спортзал, вуличні турніки і головне - вихід до води, на якій можна відточувати свою майстерність з веслування.

Привітати Дениса Коваленка з перемогою завітав і віце-президент обласної Федерації з веслування на байдарках і каное Габріел Михайлов. Він зазначив, що незважаючи на слабке фінансування спорту з боку держави, харківський спорт розвивається завдяки талановитим спортсменам і меценатам, які небайдужі до спортивних досягнень харків'ян.

«Ми маємо пишатися тим, що харків'яни посідають призові місця на чемпіонатах світу та представляють наше місто і нашу країну. На базі дитячо-юнацької спортивної школи №2, де тренується Денис, є спортивний табір, де займаються діти. Ми намагаємося допомагати їм вести здоровий спосіб життя і забезпечувати їм всі необхідні умови», - підкреслив Габріел Михайлов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини