Харків'янин Максим Крипак отримав «Спортивний Оскар»
04 квітня 2017 14:55 Спорт
Харків'янин Максим Крипак отримав «Спортивний Оскар» 11-а Всеукраїнська церемонія «Герої спортивного року» пройшла 31 березня у НСК «Олімпійський» в Києві.

На церемонії відзначили кращих спортсменів минулого, 2016 року. У номінації «Сильні духом» свій «Спортивний Оскар» отримав харків'янин Максим Крипак.

Дебютант XV літніх Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро 2016 року Максим Крипак завоював п'ять золотих і три срібні медалі в плаванні, ставши одним з кращих спортсменів національної збірної.

«Дуже вдячний за те, що слідкуєте за нашими досягненнями. Насправді, ваша підтримка - це дуже велика допомога для нас. І ми постараємося у майбутньому якомога краще виступати», - сказав Максим Крипак, отримуючи нагороду.

Зазначимо, що Максим Крипак представляє Харківський регіональний центр «Інваспорт». Спортсмен народився з вродженими порушеннями опорно-рухового апарату. З ранніх років займався плаванням і неодноразово ставав переможцем різних змагань. Спортивних успіхів хлопець досягав серед здорових плавців. Проте з віком інвалідність все більше давала про себе знати, і на рівних конкурувати зі здоровими суперниками Максиму ставало важче. Щоб не розлучатися зі спортивною кар'єрою, Максим перейшов у паралімпійське плавання. Міжнародна комісія присудила спортсмену С 10-й клас з мінімальними ураженнями, і хлопець почав готуватися до Паралімпіади 2016 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини