Харків'яни завоювали Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу
24 липня 2014 13:02
Харків'яни завоювали Кубок світу з акробатичного рок-н-ролу Вихованці спортивного клубу «Сенат» стали володарями Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу на змаганнях у місті Ріміні (Італія).
Так, першими в категорії «юнаки» стали Олександр Янковський та Варвара Філатова, які представляли Харківську міську федерацію акробатичного рок-н-ролу. 

Тепер попереду у харківських спортсменів у вересні Кубок світу в Сочі (Росія), а в листопаді - чемпіонат світу в Шаффхаузене (Швейцарія), де українську збірну представлятимуть п'ять найсильніших пар України. 

Довідка. 12 квітня 2014 року танцювальний дует Олександра Янковського та Варвари Філатової вже ставав володарями етапу Кубка світу з акробатичного рок-н-ролу в Кракові (Польща). 10 травня цього ж року в Калінінграді (Росія) Олександр і Варвара виграли бронзову медаль Чемпіонату Європи з акробатичного рок-н-ролу. Високі результати спортсменів у 2013 і 2014 роках дозволили їм очолити світовий рейтинг (WRRC) Всесвітньої федерації акробатичного рок-н-ролу в категорії «юнаки».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини