Харків'яни заблокували понад 100 адрес наркокрамниць
15 листопада 2019 14:24 Суспільство
Харків'яни заблокували понад 100 адрес наркокрамниць Користувачі чат-бота «Стопнаркотик» у соціальній мережі «Telegram» допомогли заблокувати 109 адрес наркокрамниць.

Як повідомили у факультеті кіберполіції Харківського національного університету внутрішніх справ, до чат-боту приєдналися понад 12 тис. користувачів, більше 3 тис. з яких виявили бажання регулярно допомагати блокувати адреси наркокрамниць.

Всього у базі близько 8,5 тис. таких адрес. Користувачі надіслали близько 6,5 тис. посилань: 5,3 тис. адрес у «Telegram», понад 3 тис. зображень і 603 посилань на веб-сайти. Нещодавно вдалося заблокувати одну з адрес, розробники якої використовували схожу назву на «Стопнаркотик» для продажу наркотичних речовин у Харкові та Одесі.

Нагадаємо, що у місті діє програма з протидії поширенню наркотиків «Чисте місто», головна мета якої - інформування населення про шкоду наркотиків і залучення харків'ян до боротьби з цим явищем. Долучитися до ініціативи у мережі «Telegram» може будь-хто. Для цього необхідно зайти на адресу @stopdrugsbot, де висвічується відповідна інструкція, як виявляти адреси каналів з продажу наркотиків і блокувати їх.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини