Харків'яни, які поїхали із міста, можуть не платити за вивіз сміття
14 червня 2022 15:37 ЖКГ
Харків'яни, які поїхали із міста, можуть не платити за вивіз сміття КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» може призупинити нарахування за послуги з поводження з побутовими відходами громадянам, які вимушено виїхали з Харкова.

Як повідомили на підприємстві, для перерахунку необхідно надати заяву та копії документів, що підтверджують відсутність заявника за місцем реєстрації:

- для внутрішніх переселенців – це довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, яку видають при постановці на облік (можна самостійно сформувати в додатку «Дія»), або довідка з фактичного місця проживання, видана уповноваженим органом;
- для тих, хто знаходиться за межами України, – це може бути документ, що підтверджує статус тимчасового захисту, статус біженця, довідка про тимчасову реєстрацію, довідка про перебування на консульському обліку, інформація з Держприкордонслужби про перетин кордону України за необхідний період.

Заяву та копії документів можна вислати:

- поштою за адресою: 61140, м. Харків, пров. Золотий, 4;
- надіслати на електронну пошту: potrebitel@kvbo.kharkov.ua або irc@kvbo.kharkov.ua (відсканувавши заяву з усіма додатками до неї);
- через додаток «Viber» на номер тел.: (050)2491561.

На підприємстві підкреслили, що призупинити нарахування можна максимум на один рік. Після закінчення цього терміну споживачу необхідно буде надати документи, що підтверджують відсутність в період авансового призупинення нарахувань. В іншому випадку плату за послуги донарахують.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини