Харків'яни вперше стали призерами чемпіонату України з ушу
28 березня 2016 16:17 Спорт
Харків'яни вперше стали призерами чемпіонату України з ушу Чемпіонат України з ушу-таолу серед дорослих пройшов з 25 по 27 березня в Броварах (Київська область).

Змагання зібрали понад 100 спортсменів з 10 регіонів України. Збірна команда Харківської області в складі Романа Бесєдіна, Рубена Терзяна, Богдана Юдіна, Вікторії Аристової, Наталії Оприщенко, Дар'ї Іщенко та Марії Горільчаник вперше в історії харківського ушу посіла друге загальнокомандне місце на дорослому чемпіонаті, розділивши його з командою Львівської області. Першою стала команда Київської області, представники Запоріжжя - третіми.

Чемпіонкою України серед жінок стала харків'янка Вікторія Арістова, а Роман Бесєдін - дворазовим чемпіоном України серед чоловіків. Вперше харківські спортсмени «переступили» оціночний бар'єр в дев'ять балів: Вікторія отримала в короткій зброї 9,2, а Роман - 9,18. Вікторія також завоювала срібну медаль у стилі «кулак», поступившись одеситці, а Наталя Опріщенко отримала «срібло» і «бронзу», залишивши позаду конкуренток.

Також добре виступило молодіжне крило харківської команди, для яких змагання такого рівня були першими в житті.

Друкувати
Останні новини