Харків'яни вийдуть на суботник
01 листопада 2018 12:43 Місто
Харків'яни вийдуть на суботник Загальноміський суботник з прибирання території пройде цієї суботи, 3 листопада, в Харкові.

Сьогодні, 1 листопада, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов провів нараду з підготовки до суботника за участю заступників міського голови, голів районних адміністрацій, директорів департаментів та комунальних підприємств.

На суботнику приведуть до ладу узбіччя доріг («червоні лінії»), сквери, парки, безхазяйні території тощо. Як повідомив Ігор Терехов, планується, що в суботнику візьмуть участь близько 16 тис. осіб - працівники міської ради, депутатський корпус, представники різних підприємств і установ. У роботах буде задіяно понад 200 одиниць техніки.

Наводити лад, прибирати листя будуть, зокрема, в сквері на пл. Свободи, в Молодіжному парку, Саржиному яру, на Червоношкільній набережній, в сквері на вул. Достоєвського, в парках Машинобудівників, «Зустріч», Маяковського, в сквері імені Петра Кандаурова, скверах Квітки-Основ'яненка та на вул. 23 Серпня, на Сосновій гірці. Також прибирання пройде на вул. Великій Панасівській, вул. Полтавський Шлях, вул. Холодногірській, вул. Дерев'янка, вул. Харківських Дивізій, на пр. Новобаварському, пр. Московському, пр. Гагаріна, пр. Льва Ландау, на території установ соціальної сфери.

«Ми постійно наводимо лад, приділяємо величезну увагу чистоті міста. Це стосується не тільки «червоних ліній» в центральній частині - на Московському проспекті, проспекті Гагаріна, вулиці Сумській, це ті ж міжквартальні дороги, території, які потребують прибирання в різних районах міста», - зазначив Ігор Терехов.

Також на нараді він доручив міським службам почистити всі зливоприймачі, привести до ладу зупинки громадського транспорту, опори і підземні переходи.

«Сьогодні є зупинки, які мають жахливий зовнішній вигляд, тому наші служби їх помиють, приведуть до ладу. Також ми працюємо над тим, щоб у переходах була впорядкована торгівля, і вони мали нормальний зовнішній вигляд, і в цю суботу ми ще більше приділимо цьому увагу», - сказав перший віце-мер.

Підбиваючи підсумок, Ігор Терехов підкреслив, що перед зимою місто потрібно привести до ладу - прибрати все сміття і опале листя.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини