Харків'яни вибороли путівку на чемпіонат світу з кікбоксингу W.P.K.A.
12 квітня 2016 10:47 Спорт
Харків'яни вибороли путівку на чемпіонат світу з кікбоксингу W.P.K.A. Чемпіонат України з кікбоксингу W.Р.К.А. серед студентів вищих навчальних закладів України відбувся 7-10 квітня в Харкові.

Турнір пройшов як заключний етап для формування збірної команди України для участі в чемпіонаті світу з кікбоксингу W.Р.К.А. серед студентів, який відбудеться в червні 2016 року в Греції. У змаганнях взяли участь збірні команди 28 вишів України.

Впевнену перемогу і путівку на студентський чемпіонат світу-2016 з кікбоксингу W.Р.К.А. завоювали Ігор Кудрицький, Гусейн Ісміханов, Сергій Горський (всі - ХНАДУ), Ксенія Панасівська (ХНПУ ім. Г.С. Сковороди), Іван Салтанов (НАУ ім. М. Є. Жуковського «ХАІ»), Касим Сапаров (ХДАФК), Геннадій Герасименко (НПУ ім. Ярослава Мудрго) та Ігор Макоєдов (ХДАФК).

У командному заліку перше загальнокомандне місце посіла команда Харківського національного автодорожнього університету, на другому місці - команда Харківської державної академії фізичної культури, на третьому - команда Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут». 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини