Харків'яни успішно виступили на чемпіонаті світу з кікбоксингу WTKA
09 листопада 2016 11:42 Спорт
Харків'яни успішно виступили на чемпіонаті світу з кікбоксингу WTKA Харківські спортсмени стали призерами об'єднаного чемпіонату світу з кікбоксингу WTKA, який пройшов в місті Каррара (Італія).

Чемпіонат зібрав 33 федерації з 92 країн - 4 тис. учасників. Харків був представлений сімома спортсменами - вихованцями КДЮСШ №6 (готував спортсменів заслужений тренер України Юрій Кохановський).

За результатами змагань, харків'яни завоювали призові місця у всіх вікових категоріях. Так, серед кадетів (13-15 років) 1-е місце в своїй віковій категорії посів Михайло Петренко, 2-е місця - Ярослав Осетров і Богдан Осетров.

Харків'янка Дарина Криванич стала переможницею в змаганнях серед юніорів (16-18 років), серед дорослих (19-40 років) у своїх вікових і вагових категоріях 1-е місце посіли Карина Татьянченко, Галина Підкопай та Микита Радіонов.

У ході змагань Микита Радіонов виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу, а Галина Підкопай - норматив заслуженого майстра спорту України.

Тепер спортсмени готуватимуться до чемпіонату Європи, який відбудеться навесні 2017 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.