Харків'яни попрощалися з режисером Феліксом Чемеровським
26 лютого 2018 14:07 Суспільство
Харків'яни попрощалися з режисером Феліксом Чемеровським Прощання з народним артистом України, режисером, Почесним громадянином Харкова Феліксом Чемеровським відбулося сьогодні, 26 лютого, у Центрі культури Київського району.

В останню путь Фелікса Чемеровського провели його рідні, колеги, друзі, учні. Всі вони говорили про те, що він був не тільки талановитий у своїй професії, а й людиною з великою душею, який випромінював позитивну енергію, радість, сміх, постійно жартував, був вірним другом і колегою, з яким можна було поділитися особистим, який умів любити і підтримувати інших людей.

Родині Фелікса Чемеровського висловив співчуття і секретар Харківської міської ради Олександр Новак.

«Для всіх харків'ян це велика втрата. Ми проводжаємо в останню путь чудову людину, вся творча діяльність якої пов'язана з нашим містом, який любив Харків і робив все, щоб харків'яни відчували свято. Городяни його любили у відповідь, і я впевнений, що пам'ять про Фелікса Аркадійовича буде довго зберігатися в наших серцях. Ми завжди будемо цінувати те, що зробив він для нашого міста», - сказав Олександр Новак.

Директор Будинку актора Ігор Арнаутов зазначив, що режисер Фелікс Чемеровський повністю віддавався роботі: «Ми, дорослі люди, захоплені в свої будні і рідко звертаємо увагу на те, що поруч з нами іноді знаходяться справжні чарівники. Чарівники, які своєю копіткою, часом тяжкою працею створюють свято для людей, будь то площа, сцена, вони віддаються цій роботі повністю. І те, що відбулося в Харкові, у нас в душах, - це якесь спустошення. Цю порожнечу ніким заповнити. Світла пам'ять».

Попрощалися зі своїм педагогом студенти різних курсів Фелікса Чемеровського. Студенти останнього курсу в останній раз подякували вчителеві: «Він навчив нас багато чому, але не навчив, як далі жити без нього. Він завжди ставив перед нашим курсом непрості завдання, але останнє буде найскладнішим, бо тепер нам потрібно буде доводити світові і собі, в першу чергу, що ми гідні називати себе учнями Фелікса Чемеровського, Фелікс Аркадійович нас вчив, що театр - це велика родина. І він для нас в цій сім'ї був головним. Нам всім неймовірно пощастило, що ми знали цю людину».

Нагадаємо, народний артист України, заслужений діяч мистецтв України Фелікс Чемеровський помер 22 лютого на 68-му році життя. Він буде похований на міському кладовищі №2.

Довідка. Фелікс Чемеровський народився у 1950 році в Києві. У 1972 році закінчив Харківський державний інститут культури, де згодом викладав. Він був автором сценаріїв і головним режисером різних міських та обласних свят - День міста (в 1995-2013 роках), День Незалежності (в 2000-2011), День Перемоги (в 1999-2014), День захисту дітей (1996-2013), а також концертів, фестивалів і церемоній. Фелікс Чемеровський заснував і очолював Харківський камерний єврейський театр.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини