Харків'яни планують візити до лікаря онлайн
27 березня 2020 11:12 Медицина
Харків'яни планують візити до лікаря онлайн Харків'яни вже тиждень користуються порталом «Helsi.me» та планують візити до медичних закладів онлайн.

Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олег Дробот, щоб скористатися медичним кабінетом - треба обрати на сайті «Helsi.me» місто Харків, зайти в «Особистий кабінет», ввести номер мобільного телефону і отримати повідомлення з кодом для підтвердження входу. В «Особистому кабінеті» рекомендуються заповнити персональні дані для кращого обслуговування.

Також Олег Дробот зазначив, що харків'яни, які не уклали декларації з сімейним лікарем, можуть предзаповнити її онлайн, щоб при зверненні до медичного закладу не витрачати час на формальності і одразу підписати документ. Заступник міського голови зазначив, що реєстрація на порталі займає кілька хвилин. Завдяки новому сервісу у персональному кабінеті пацієнт бачитиме історію своїх візитів до лікаря, призначення та результати діагностики.

Олег Дробот нагадав, що Харковський міський голова Геннадій Кернес оголосив 2020-й рік роком медицини. У місті планують провести чимало заходів у цій сфері. Зокрема, незабаром повинна запрацювати «гаряча лінія» мера з питань медицини.

«Геннадієм Кернесом було вжито заходів щодо забезпечення комп'ютерною технікою всіх медичних установ, які необхідні як для запуску другої хвилі медичної реформи, так і для запуску онлайн-запису до лікаря і медичного кабінету. Для нас дуже важливо, щоб харків'яни почали планувати свої візити до лікаря і реєструватися на такі візити через свій кабінет, тому що це дозволить їм заощадити свій час, а медичним установам - ефективно організувати процес прийому пацієнтів», - повідомив Олег Дробот.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини