Харків'яни отримають премії міської ради
08 листопада 2017 10:27 Місто
Харків'яни отримають премії міської ради Низці вчених, лікарів, соціальних працівників, студентів, волонтерів присудили щорічну Премію Харківської міської ради.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 8 листопада, на сесії Харківської міської ради.

Премія присуджується у 10-ти номінаціях: «Розвиток самоорганізації населення», «Промисловість, підприємництво, будівництво, транспорт і зв'язок», «Освіта і наука», «Охорона здоров'я і соціальна захист», «Розвиток фізичної культури і спорту», «Житлово-комунальне господарство, благоустрій та екологія», «Творчі досягнення», «Зміцнення міжнародних зв'язків», «Журналістика та засоби масової інформації», «Правове забезпечення діяльності місцевого самоврядування та зміцнення правопорядку».

Цього року премії міськради присуджені 39-ти харків'янам. Премії отримають вчені, лікарі, діячі культури і мистецтва, представники соціальної сфери, студенти, волонтери, журналісти, спортсмени, колективи різних підприємств, голови вуличних комітетів, робочі житлово-комунального господарства.

Зі списком лауреатів премії можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що щорічна Премія Харківської міської ради присуджується за вагомий внесок у вирішення соціально-економічних питань та розвиток місцевого самоврядування міста. Премія була заснована в 2009 році. За цей час її лауреатами стали 292 особи.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини