Харків'яни можуть отримати кошти на реалізацію соціальних проєктів
01 жовтня 2021 16:50 Суспільство
Харків'яни можуть отримати кошти на реалізацію соціальних проєктів У Харкові оголошується конкурс соціальних проєктів (заходів), розроблених громадськими організаціями соціального спрямування, «Єдина соціальна мережа» на 2022 рік.

Сьогодні, 1 жовтня, в Управлінні з соціальних питань Департаменту соціальної політики відбулося засідання конкурсної комісії міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа». За підсумками засідання було затверджено: пріоритетні напрямки конкурсу, дату прийому конкурсних пропозицій, оголошення про проведення конкурсу.

Конкурс проводиться в рамках реалізації Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2021-2025 рр. Громадські ініціативи будуть реалізовані у 2022 році за рахунок міського бюджету.

Мета конкурсу - розвиток партнерства з інститутами громадянського суспільства соціальної спрямованості та залучення їх до вирішення соціальних проблем цільових груп населення міста Харкова, надання соціальних послуг відповідно до визначених пріоритетних напрямів.

Конкурсні пропозиції можуть подавати інститути громадянського суспільства соціального спрямування, які є юридичними особами, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

Ініціативи, які подаються на конкурс, повинні бути спрямовані на вирішення наступних пріорітетних завдань:
- розвиток міської мережі раннього втручання для надання послуг дітям з порушеннями розвитку та сім'ям, які їх виховують;
- надання соціально-психологічної підтримки та консультаційний супровід сімей;
- організація надання допомоги потерпілим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у т.ч. екстреного реагування;
- соціально-психологічна допомога і підтримка соціально вразливих верств населення територіальної громади, які опинилися у складній життєвій ситуації (у тому числі залежним від психоактивних речовин);
- впровадження інноваційних соціальних технологій щодо реабілітації та адаптації в суспільство людей з інвалідністю;
- супровід осіб з інвалідністю з метою забезпечення їх життєдіяльності;
- здійснення заходів щодо підвищення якості надання соціальних послуг;
- надання соціальної допомоги і підтримки ветеранам війни;
- надання допомоги бездомним та безпритульним громадянам;
- надання правової допомоги соціально вразливим верствам населення.

Конкурсна пропозиція повинна бути підготовлена державною мовою і містити такі документи: заяву про участь у конкурсі; аплікаційну форму (опис соціального проєкту (заходу) і кошторис витрат; інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства та іншу додаткову інформацію.

Інститути громадянського суспільства мають подати скановану конкурсну пропозицію (з усіма підписами та печатками) до 16:00 2 листопада на електронну адресу: socprojectkh@gmail.com (в форматі PDF і Microsoft Word).

Представників організацій при розробці проєктів просять враховувати норми чинного законодавства, у т.ч. вимоги до карантинних заходів з метою запобігання поширенню COVID-19.

Зазначимо, що обсяг фінансування одного проєкту (заходу) за рахунок бюджету міської територіальної громади на один із напрямів становить від 50 до 150 тис. грн. До участі в конкурсі допускаються проєкти (заходи), які передбачають співфінансування в розмірі не менше 15% власного внеску інституту громадянського суспільства, які потрібно документально підтвердити.

З більш детальною інформацією про оформлення конкурсної пропозиції та Положенням про конкурс можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини