Харків'янам вручили грамоти Верховної Ради
20 вересня 2017 10:26 Місто
Харків'янам вручили грамоти Верховної Ради Низку харків'ян нагороджено Грамотами Верховної Ради України.

Грамотами парламенту нагороджені директор Департаменту освіти Ольга Деменко, директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков, генеральний директор ДП «Український науково-технічний центр металургійної промисловості «ЕНЕРГОСТАЛЬ» Дмитро Сталінський.

Нагороди вручив народний депутат України Валерій Писаренко сьогодні, 20 вересня, перед початком сесії Харківської міської ради.

«Дуже приємно, що нагородою парламенту відзначені вже багато людей, які тут присутні. Те, що робить Харківська міська рада сьогодні для міста і всієї України, показник для всіх, як необхідно розвиватися і досягати успіхів. Я радий, що ми одна команда і разом йдемо вперед», - сказав Валерій Писаренко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини