Харків'янам пропонують розробити дизайн нового стартап-центру
06 травня 2019 11:14 Суспільство
Харків'янам пропонують розробити дизайн нового стартап-центру Харків'ян запрошують взяти участь у конкурсі і створити дизайн-проект хаба «StartUP Kharkiv».

Як повідомила начальник управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторія Грецька-Миргородська, оголошений конкурс на розробку дизайну простору в приміщенні, де розміщуватиметься хаб.

«Сам проект «StartUP Kharkiv» - креативний, і ми чекаємо креативу від конкурсантів. Тому що, по-перше, це можливість проявити себе, по-друге - долучитися до народження грандіозного інноваційного проекту», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

Конкурс проводитиметься у два етапи. Для участі необхідно заповнити анкету-заявку (на сайті: invest.kh.ua). Конкурсанти повинні надіслати планове рішення з розташуванням технічного обладнання та концепцією дизайну інтер'єру, вхідної групи та фасаду будівлі на електронну адресу: innovation_molod@city.kharkov.ua. Заявки прийматимуться до 22 травня.

27 травня експертна комісія оголосить результати відбору на офіційних сторінках «StartUP Kharkiv» у соціальних мережах.

Нагадаємо, що «StartUP Kharkiv» створений для підтримки молодіжних ініціатив та реалізації інноваційних ідей. Центр розташовуватиметься в районі Нетеченської набережної, на вул. Ковальській, 1. Загальна площа приміщення - 307 кв. м. У ньому є дві великі зали - близько 70 і 200 кв. м, в яких планують створити кабінети і вільну зону. На даний момент будівля у будівельному стані.

Проект реалізується Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів та КП «Міський інформаційний центр» під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини