Харків'янам присудять премії міської ради
25 жовтня 2017 17:32 Місто
Харків'янам присудять премії міської ради Експертна рада з розгляду кандидатур на присудження щорічної Премії Харківської міської ради сьогодні, 25 жовтня, затвердила список кандидатів на отримання премії у 2017 році.

У засіданні взяли участь секретар Харківської міської ради Олександр Новак, заступники міського голови, директори департаментів, голови райадміністрацій, почесні громадяни міста Харкова.

39 кандидатів претендують на присудження премії у 10-ти номінаціях: «Розвиток самоорганізації населення», «Промисловість, підприємництво, будівництво, транспорт і зв'язок», «Освіта і наука», «Охорона здоров'я та соціальний захист», «Розвиток фізичної культури і спорту», «Житлово-комунальне господарство, благоустрій та екологія», «Творчі досягнення», «Зміцнення міжнародних зв'язків», «Журналістика та засоби масової інформації», «Правове забезпечення діяльності місцевого самоврядування та зміцнення правопорядку».

Премії зможуть отримати вчені, лікарі, працівники соціальної сфери, колективи різних підприємств, коммунальні працівники, студенти, волонтери, журналісти, спортсмени, діячі культури та мистецтва. Остаточне рішення про присудження премії буде прийнято на сесії міської ради.

Нагадаємо, що щорічна премія Харківської міської ради була заснована у 2009 році. За цей час її лауреатами стали 292 особи. Премія присуджується за вагомий внесок у вирішення соціально-економічних питань та розвиток місцевого самоврядування міста. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини